Styre

Ajourført liste over styremedlemmer og administrasjon
For Kvinners Helse 1,6 Norge

Ajourført etter generalforsamlingen mai 2016

portrett.2

Gerd Helene Kjos, styreleder

Skøyenstubben 8, 0375 Oslo
Mobil: 926 34 433
gerdkjos@hotmail.com

Grete Bergsbakk Corwin, styremedlem

Onkel Eriks vei 6, 1363 Høvik
Mobil: 952 55 301
Privat: 67 54 60 84
gretecorwin@hotmail.com

Randi Huth Rogne

Randi Huth Rogne, styremedlem

Thomas Heftyesgt. 54 B, 0267 Oslo
Mobil: 995 20 50
randi.rogne@gmail.com

Mona Hartmann

Mona Hartmann, styremedlem

Lovisenlund 7 B, 0287 Oslo
Mobil: 928 87 757
mona@goalmappingnorge.no

ann-elin-schussel

Ann – Elin Schüssel

Ankerveien 91,0766 Oslo
Mobil: +4792436833

Tove M Taalesen

Tove M Taalesen

Stranden 3,0250 Oslo
Mobil : +4791653266
Tovetaalesen@gmail.com

Alexandra Charles, styremedlem

Grev Turegatan 27, 114 38 Stockholm
Mobil: +46 (0)70-828 09 11
alexandra@alexandracharles.se

Harriet-Gillberg

Harriet Gillberg, Fast vararepresentant for Alexandra Charles

Grev Turegatan 27, 114 38 Stockholm
Mobil: +46 (0)70-863 17 60
harriet.gillberg@glocalnet.net

Administrasjon

Gunhild Kolstad, Regnskapsfører

Kruses gate 11, 0263 Oslo
Mobil: 959 948 18
gunhild.kolstad@getmail.no